09.06.2017 Wyruszamy w podróż z krasnoludkami – zapraszamy na przedstawienie dla dzieci

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie pt. „Krasnoludkowe podróże”, które odbędzie się 17 czerwca w naszym Parku Handlowym. Najmłodsi wyruszą wraz z małymi bohaterami w fascynującą, pełną przygód podróż teatralną.

Wypędzić dokuczliwe nietoperze z zamku może jedynie mikstura sporządzona z rośliny rosnącej w dalekiej krainie. Kto będzie na tyle odważny, by uratować mieszkańców królestwa i wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż? Wszystkim tym trudnościom stawią czoła dzielne i wesołe krasnoludki!

W trakcie swej misji mali bohaterowie przeżyją wiele przygód; zarówno tych zabawnych jak i niebezpiecznych. Gdy wpadną w sieć pajęczą, mali widzowie będą mogli ruszyć im na ratunek. Dzięki tym doświadczeniom wszyscy nauczą się, jak ważna jest współpraca i pomoc drugiej osobie. Spektakl pokaże również maluchom, jak cenna i silna może być przyjaźń, dlaczego należy słuchać starszych i nie ufać nieznajomym.

Na młodych widzów czeka również wyjątkowy konkurs. Udział w spotkaniu będzie nagradzany pieczątkami, które maluchy mogą zbierać na specjalnej ulotce. Każdy, kto zbierze minimum 4 stemple, podczas kolejnych przedstawień, będzie mógł odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Do którego kraju chcesz pojechać i dlaczego?”. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami. Regulamin konkursu do pobrania.

Teatrzyk pt. „Krasnoludkowe podróże” w ramach cyklu „Palcem po mapie” odbędzie się 17 czerwca. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

 

Regulamin do pobrania

 

  Wróć do listy

 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty