10.06.2017 Nagradzamy zdolnych uczniów

 

 

Świadectwo z wyróżnieniem to wynik pilnej i sumiennej pracy każdego ucznia. Te całoroczne starania powinny być docenione. Dlatego też nasz Park Handlowy przygotował nagrody dla uczniów, którzy na koniec roku szkolnego 2016/2017 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem lub minimum „piątkę” z języka francuskiego. Upominki będzie można odebrać w  Punkcie Obsługi Konkursu już 24 czerwca.

Docenianie dzieci za pilną i sumienną naukę umacnia ich poczucie własnej wartości i motywuje do dalszych starań. Bardzo dobre oceny na świadectwie to wynik długotrwałej pracy, wytrwałości i pracowitości. Warto uczyć się również języków obcych, gdyż dzięki nim można np. nawiązać przyjaźnie z osobami mieszkającymi za granicą. Rozwijanie tych cennych umiejętności jest niezwykle przydatne w dorosłym życiu.

W związku z tym nasz Park Handlowy organizuje 24 czerwca akcję „Przynieś świadectwo zgarnij nagrody!”. Dzieci, które otrzymały świadectwo z „czerwonym paskiem”, dostaną zestawy do badmintona, a uczniowie, którzy na koniec roku uzyskali na świadectwie „piątkę” lub „szóstkę” z języka francuskiego – zestawy do badmintona i piłki do siatkówki. Ponadto na uczniów klas I-III czekają drobne upominki.

Trzeba się spieszyć, bo liczba nagród jest ograniczona. Będą one rozdawane po uprzednim przedstawieniu świadectwa szkolnego w Punkcie Obsługi Konkursu, według kolejności zgłoszeń.

Akcja „Przynieś świadectwo zgarnij nagrody” odbędzie się 24 czerwca. Nagrody będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Konkursu w godzinach od 12.00 do 18.00. Liczba nagród jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji!

 

Regulamin w wersji do pobrania

 

  Wróć do listy

 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty