05.09.2017 Poznaj historię drewnianego chłopca

 

 

Kłamstwo ma krótkie nogi i… długi nos! Co dokładniej kryje się pod tym hasłem, przekonają się mali widzowie naszej sceny teatralnej. 16 września najsłynniejsza drewniana pacynka będzie bawić i uczyć o nieprzemijających wartościach, sile przywiązania i spełnianiu marzeń. Gotowi na opowieść o Pinokio?

Wywodząca się z Włoch historia drewnianego chłopca od lat uczy najmłodszych podstawowych wartości, czyli uczciwości, lojalności i odwagi. W teatrzyku z cyklu „Palcem po mapie” najmłodsi zobaczą oprócz tytułowego Pinokia, lalkarza Dżepetto, dyrektora cyrku, lisa oraz świerszcza. Główny bohater – drewniany pajacyk wystrugany pewnego dnia przez samotnego Dżepetta zacznie odczuwać ludzkie emocje i stanie przed wieloma wyborami. Pinokio szybko nauczy się, że kłamstwo nie popłaca, a może nawet skończyć się… znacznym wydłużeniem nosa!

Czy drewniana postać poradzi sobie z podejmowaniem decyzji? Czy jego największe marzenie stania się prawdziwym chłopcem będzie mogło się ziścić? Tego dowiedzą się już wkrótce mali widzowie sceny teatralnej „Palcem po mapie”. Dodatkowo w spektaklu będzie można usłyszeć śpiewane na żywo autorskie utwory, a wszystko to w zmieniającej się, unikatowej scenografii.

Teatrzyk „Podróż do kraju Pinokia” odbędzie się 16 września w naszym parku handlowym. Spektakle odbędą się o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Regulamin do pobrania

 

  Wróć do listy

 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty