09.11.2017 Wyrusz w podróż w poszukiwaniu słońca

 

Czy łatwo odnaleźć słońce wśród listopadowych szarości? Z podobnym zadaniem zmierzy się bohater teatrzyku dla dzieci z cyklu „Palcem po mapie”, który opuści krainę deszczu i wyruszy w pełną przygód wędrówkę w poszukiwaniu promieni słonecznych. 18 listopada zapraszamy na „Podróż w poszukiwaniu słońca”. Wstęp bezpłatny!

Jak to jest mieszkać w krainie deszczu? Niejeden gość spektaklu zrozumie, jak ciężko jest żyć bez słońca, a jesienna szaruga za oknami pozwoli wczuć się w sytuację głównego bohatera-jaskiniowca. Aby odnaleźć promienie słoneczne, wyruszy w długą, pełną ciekawych przygód podróż i spotka wiele interesujących postaci.

Mądra sowa doradzi dzielnemu jaskiniowcowi, aby spróbował znaleźć zwierzątko, które potrafi ładnie śpiewać lub grać na instrumencie. Niestety, napotkana po drodze małpka zamiast pomóc dzielnemu jaskiniowcowi, będzie wolała psocić. Aby znaleźć krainę słońca, główny bohater będzie musiał zdobyć gitarę strzeżoną przez niebezpiecznego lwa oraz nauczyć małpkę grać na instrumencie. Pełne humoru przygody bohaterów wyjaśnią małym widzom spektaklu, na czym polega współpraca i dlaczego należy rozwijać swoje talenty i nie poddawać się nawet w trudnych sytuacjach.

Serdecznie zapraszamy na teatrzyk pt. „Podróż w poszukiwaniu słońca”, który odbędzie się 18 listopada. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

 

Regulamin do pobrania

 

  Wróć do listy

 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty