01.12.2017 Wyrusz w podróż do świątecznej wioski Smerfów

 

 

Hej, Smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel! Zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód, ale też niebezpieczeństw. 9 grudnia zapraszamy na teatrzyk, który przeniesie maluchy do świątecznej wioski Smerfów.

Doskonale znane wszystkim dzieciom niebieskie stworki tym razem będą przygotowywać się do świąt. Nie zabraknie Świętego Mikołaja, świątecznych potraw, a także zabawnych perypetii Ważniaka i Śpiocha. Przepychanki Smerfów doprowadzą do wielu zabawnych przygód, ale w konsekwencji jeden z nich zostanie uwięziony przez znanego wszystkim maluchom Gargamela.

Jak potoczą się losy bohaterów i czy uda im się uwolnić z sideł ich odwiecznego wroga? Z pomocą przyjdą mali widzowie spektaklu, którzy z pewnością wpadną na pomysł, jak wybrnąć z tarapatów. Pełne humoru, interaktywne przedstawienie współtworzone przez dzieci, pozwoli im przenieść się w magiczny świat przygód, gdzie wszystko jest możliwe, a ostatecznie zwycięża dobro i siła przyjaźni.

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie z cyklu „Palcem po mapie”, które odbędzie się 9 grudnia. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godz. 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Na prośbę stałych gości naszych spektaklów, termin zgłoszeń do konkursu dla dzieci, zostaje przedłużony do 9 grudnia. Uczestnicy konkursu, którzy zbiorą podczas przedstawień minimum 4 stemple, będą mogli odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Do którego kraju chcesz pojechać i dlaczego?”. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami. Regulamin zabawy dostępny jest na stronie www.auchanbielany.pl.

 

Regulamin do pobrania

 

  Wróć do listy

 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty