09.02.2018 Wymień swoje książki!

 

 

W weekend 24-25 lutego nasi goście będą mieć okazję uzupełnić domowe księgozbiory i wymienić swoje książki na nieprzeczytane egzemplarze. Uczestników akcji czekają również konkursy i quizy z ciekawymi upominkami. Wstęp wolny!

Przeczytane książki zbierają kurz na półkach? Może by tak podarować im drugie życie i zagłębić się w nowej lekturze? Weekendowa akcja typu bookcrossing pozwoli na wymianę lektur z innymi pasjonatami czytania oraz uzupełnienie domowych księgozbiorów o nieprzeczytane egzemplarze.

Aby wziąć udział w akcji należy zgłosić się ze swoimi lekturami do Punktu Obsługi na terenie galerii. W zamian uczestnicy akcji wybierają tyle samo pozycji książkowych dostępnych na regałach. Na gości czeka również wiele atrakcji i zabaw, w tym konkursów i quizów sprawdzających wiedzę na temat znanych książek. 

Partnerami wydarzenia są Fundacja Bookcrossing Polska, Kobierzycki Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Oficyna Wydawnicza Atut i Wrocławski Dom Literatury. Patronami medialnymi są Echo 24, Gazeta Wrocławska, Kącik Literacki, Oczytany Facet, Rude Recenzuje oraz Tu Wrocław.

Serdecznie zachęcamy do wymiany książek oraz skorzystania z towarzyszących jej atrakcji, które odbędą się w weekend 24 i 25 lutego. Akcja potrwa od godz. 11:00 do 19:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

Regulamin do pobrania

 

  Wróć do listy

 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty