06.03.2018 Poznaj organizacje, na które możesz przekazać swój 1 procent podatku

 

 

Termin składania rocznych deklaracji podatkowych nadchodzi wielkimi krokami. Wszystkich, którzy wahają się, na jaki cel przekazać 1% podatku zapraszamy 10 oraz 17 marca na spotkanie pod hasłem „Pomagam, bo lubię”. Podczas wydarzenia będzie można poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego - fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.

Warto wiedzieć, czym na co dzień zajmują się organizacje pożytku publicznego (OPP) i w jaki sposób pomagają potrzebującym. Już 10 i 17 marca w naszym parku handlowym odbędzie się akcja „Pomagam, bo lubię!”. 10 marca w akcji wezmą udział m.in.: Fundacja Iskierka oraz Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ, natomiast 17 marca gośćmi będą dodatkowo Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, Hufiec w Kątach Wrocławskich oraz Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Spotkania dadzą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące możliwości przekazywania OPP 1 proc. podatku. 

Dodatkowo w ramach akcji odbędą się specjalne warsztaty dla dzieci. 10 i 17 marca Fundacja Iskierka zorganizuje wystawę prac swoich podopiecznych oraz przeprowadzi zajęcia plastyczne nawiązujące do zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu „Pomagam, bo lubię!”, które odbędzie się 10 i 17 marca. W godzinach 12:00 – 18:00 goście będą mogli zapoznać się z działalnością organizacji pożytku publicznego oraz wziąć udział w kreatywnych warsztatach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty