05.06.2018 Przygotuj się do Mundialu 2018 i weź udział w sportowych atrakcjach

 

 

Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. W najbliższe trzy weekendy na małych fanów piłki nożnej czekają ciekawe atrakcje, w tym warsztaty projektowania gadżetów kibica, gry w minipiłkarzyki czy turniej gry na konsolach. Wstęp bezpłatny!

Atrakcje dla kibiców, które odbędą się w czerwcu w naszym parku handlowym będą doskonałą okazją do świętowania zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018.

8 i 9 czerwca mali fani sportu wezmą udział m.in. w warsztatach, na których samodzielnie wykonają gadżety kibiców, takie jak kolorowe grzechotki, czapki, flagi, opaski, emblematy czy zawieszki. Fani minipiłkarzyków zmierzą się w grze, a przy okazji sprawdzą swoje umiejętności i refleks. Dzięki wskazówkom doświadczonego trenera uczestnicy zabawy poznają przydatne sztuczki i triki, dzięki którym ulepszą technikę gry. Najbardziej aktywne maluchy wezmą udział w zabawach, tworząc zespoły z rodzicami. Wśród atrakcji znajdą się różnorodne gry ruchowe z piłkami, rebusy i kalambury nawiązujące do futbolu oraz warsztaty cheerleaderskie.

To nie koniec niespodzianek, jakie przygotowaliśmy dla kibiców. W sobotę 16 czerwca mali fani futbolu, którzy odwiedzą galerię, otrzymają niespodziankę w postaci piłki nożnej. Do odbioru jest 1000 piłek, więc warto przyjść do galerii jak najwcześniej. Rywalizacja odbywa się według zasady kto pierwszy, ten lepszy.

Z kolei 23 i 24 czerwca odbędzie się turniej gry na konsolach, w którym zawodnicy zmierzą się o tytuł najlepszego gracza. Warto na miejscu dopingować najbliższych, bo zwycięzcy otrzymają gadżety piłkarskie, gry i wiele innych ciekawych nagród. Piłkarskie emocje będą towarzyszyć nie tylko kibicom na stadionach!

Harmonogram Mistrzowskich atrakcji dla kibiców:

  • Warsztaty tworzenia gadżetów piłkarskich oraz gry i zabawy odbędą się 8 czerwca w godz.: 14.00-20.00 oraz 9 czerwca w godz.: 12.00 do 20.00.
  • Piłki dla 1000 pierwszych gości będą rozdawane 16 czerwca w godz.: 12.00 do 20.00,
  • Turniej gry na konsolach odbędzie się 23 i 24 czerwca w godz.: 12.00 do 18.00.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - pt.: 9.30 - 21.00 sobota: 9.00 - 21.00 niedz.hand.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty