25.10.2018 Weź udział w konkursie i leć w tropiki!

 

 

Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 3 do 17 listopada zapraszamy do udziału w konkursie „Zrób zakupy, leć w tropiki”, w którym na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

Wielkie emocje, atrakcyjne nagrody i pyszna zabawa – to wszystko już wkrótce czeka gości naszego centrum. 3 listopada startuje wielki, listopadowy konkurs pod hasłem „Zrób zakupy, leć w tropiki”, w którym do wygrania są egzotyczne nagrody. Uczestnicy zabawy zawalczą o bony wycieczkowe i zestawy walizek.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy od 3 do 17 listopada zrobić w sklepach galerii zakupy na min. 50 zł, okazać paragon w Punkcie Obsługi Konkursu, policzyć i podać liczbę owoców znajdujących się w gablocie ustawionej przy Punkcie Obsługi Konkursu oraz  wypełnić formularz zgłoszeniowy na ekranie terminala konkursowego.

Zwycięzcami zostają osoby, które jako pierwsze podadzą prawidłową lub najbliższą prawidłowej liczbę owoców w gablocie. Na szczęśliwców czekają vouchery wycieczkowe na kwotę 15 tys. zł i walizki podróżne. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 20 listopada na naszej stronie internetowej, a wręczenie nagród odbędzie się 23 listopada od 16.00 do 18.00. Udziału w zabawie nie biorą paragony z hipermarketu Auchan, a także wykluczone są wszystkie produkty alkoholowe, wyroby tytoniowe i e-papierosy.

Konkurs „Zrób zakupy, leć w tropiki” odbędzie się od 3 do 17 listopada. Punkt Obsługi Konkursu będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 – 20.00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godz. 11.00 – 20.00.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie!

 

>>SPRAWDŹ CZY WYGRAŁEŚ - LISTA ZWYCIĘZCÓW JUŻ GOTOWA<<

 

  Wróć do listy

 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - pt.: 9.30 - 21.00 sobota: 9.00 - 21.00 niedz.hand.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty