09.01.2019 Wielkie gotowanie z Mateuszem Zielonką i konkurs!

 

 

Już 26 stycznia zapraszamy na wielkie kulinarne show z Mateuszem Zielonką – zwycięzcą programu MasterChef. Przez cały tydzień od 18 do 26 stycznia klienci wezmą udział w konkursie i zawalczą o wycieczkę do jednej z kulinarnych stolic Europy. 

Już wkrótce zaprezentujemy klientom odnowione wnętrza galerii. Zakończenie remontu zwieńczy wielkie kulinarne show z udziałem gościa specjalnego Mateusza Zielonki. Zwycięzca 6. edycji programu MasterChef i autor książki „Kuchnia w stylu wolnym” zaprezentuje swoje kulinarne umiejętności, a wykonane potrawy będą degustowane przez uczestników spotkania. Pokazowi będą towarzyszyć warsztaty kulinarne dla dzieci, na których będą dekorowane babeczki. W programie również konkursy z nagrodami.

Przez cały tydzień poprzedzający kulinarną imprezę, tj. od 18 do 26 stycznia, klienci wezmą udział w zabawie, w której do wygrania będzie voucher wycieczkowy na kwotę 5 tys. zł do jednej z kulinarnych stolic Europy. Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić zakupy za min. 10 zł w sklepach galerii (poza hipermarketem Auchan), wymienić paragon na kupon konkursowy oraz odgadnąć, ile piłeczek znajduje się w urnie umieszczonej przy stoisku konkursowym. W konkursie można brać udział wielokrotnie, a zwycięzcą zostanie osoba z najbliższą prawdzie odpowiedzią. Finał konkursu wraz z komisyjnym liczeniem piłeczek oraz wyłonieniem zwycięzcy nastąpi 26 stycznia o godz. 17.00.

Kulinarne show z udziałem Mateusza Zielonki odbędzie się 26 stycznia od godz. 13.00 do 16.00, a warsztaty dla dzieci od godz. 11.00 do 16.00. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Konkurs dla klientów potrwa od 18 do 26 stycznia, a finał odbędzie się 26 stycznia o godz. 17.00.

Regulamin do pobrania

 

  Wróć do listy

 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - pt.: 9.30 - 21.00 sobota: 9.00 - 21.00 niedz.hand.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty