Krasnalowy śmigus-dyngus

image

Już wkrótce z tradycyjnym lanym poniedziałkiem zmierzy się najodważniejszy z krasnali, czyli Czak z Nory! Już 6 kwietnia zapraszamy na zabawne przedstawienie, które przeniesie maluchy do pełnego skrzatów świata magii. Wstęp bezpłatny!

Czas przygotować się do wielkanocnych zabaw, wśród których nie może zabraknąć lanego poniedziałku! Zwyczaj nie przypadnie do gustu bohaterowi spektaklu, który odbędzie się 6 kwietnia. Dzieci dowiedzą się, kim jest najodważniejszy z krasnali, czyli Czak z Nory.

Przedstawiona historia wyjaśni, skąd na wrocławskim rynku wzięła się pompa wodna i dlaczego siedzi na niej krasnal.

Comiesięczne przedstawienia dla dzieci przybliżają widzom historię i sylwetki wrocławskich krasnali. Każda bajka jest przygotowana przez Ścibora Szpaka, komika związanego z Antykabaretem, a zarazem autora koncepcji promowania Wrocławia poprzez figurki krasnoludków oraz przez Marka Żyłę, twórcę autorskiego Teatru Lalek Marka Żyły. Oryginalne kukiełki, bogata scenografia i humor obecny w przedstawieniu z pewnością trafią w gusta małych widzów!

Teatrzyk pt. „Śmigus Dyngus, czyli krasnal z Pompy” odbędzie się 6 kwietnia. Przedstawienie będzie odegrane trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 16:30. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ WYDARZEŃ