Materiały dla prasy

 
 • 18.09.2018

  Zbiórka makulatury na rzecz potrzebujących koni

  Od 21 do 30 września mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli wziąć udział w zbiórce makulatury, z której dochód będzie przeznaczony na wymagające opieki i leczenia konie. Akcja „Zbieraj makulaturę, ratuj konie” rozpocznie się 21 września otwarciem wystawy przedstawiającej uratowane zwierzęta. Kontener na makulaturę stanie przed Parkiem Handlowym Auchan Bielany.

   

  Więcej  

   
 • 18.09.2018

  Regionalne perełki na Festiwalu 4 Żywiołów

  Produkty rękodzielnicze, regionalna żywność, spotkania z lokalnymi producentami, a także występy grup tanecznych i zajęcia dla dzieci to tylko niektóre z atrakcji dostępnych na Festiwalu 4 Żywiołów. Wydarzenie odbędzie się 22 września na parkingu Parku Handlowego Auchan Bielany. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2018

  Pizza Hut Express w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Grono najemców strefy restauracyjnej Parku Handlowego Auchan Bielany powiększa się o kolejną markę AmRest. Od 7 sierpnia 2018 r. w obiekcie działa restauracja Pizza Hut Express, która zajęła lokal o powierzchni 62 mkw. Za komercjalizację Parku Handlowego Auchan Bielany odpowiada Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 12.08.2018

  Park Handlowy Auchan Bielany już wkrótce zaskoczy nowoczesnym i wygodnym wnętrzem

  Nowe przestrzenie, w których klienci będą mogli spędzić czas z najbliższymi, odpocząć i skorzystać z nowych technologii, bardziej wygodne i nowoczesne wnętrze, a także wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi – to nowości, które w Parku Handlowym Auchan Bielany pojawią się pod koniec roku.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Park Handlowy Auchan Bielany organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 30 czerwca i 1 lipca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 05.06.2018

  Przygotuj się do Mundialu 2018 – sportowe atrakcje w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. W najbliższe trzy weekendy w Parku Handlowym Auchan Bielany na małych fanów piłki nożnej czekają ciekawe atrakcje, w tym warsztaty projektowania gadżetów kibica, gry w minipiłkarzyki czy turniej gry na konsolach. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 29.05.2018

  Wyjątkowy Dzień Dziecka w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Czas na prawdziwą, szaloną zabawę z okazji Dnia Dziecka! Samochody Hot Wheels, Klocki Meli, drukarki 3D i zajęcia z podstaw programowania to tylko niektóre z atrakcji, jakie Park Handlowy Auchan Bielany zaplanował  dla maluchów na 2 i 3 czerwca. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Dzień Matki z bezpłatnymi badaniami profilaktycznymi

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji poświęcić mamom uwagę i troskę, zachęcając do wykonania badań profilaktycznych. Najbliższą okazją do tego będzie 26 maja w Parku Handlowym Auchan Bielany, gdzie zostanie przeprowadzana akcja prozdrowotna. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 11.05.2018

  Podziel się nakrętką i pomóż potrzebującym dzieciom

  Proekologicznie, charytatywnie i w duchu społecznego zaangażowania zapowiada się akcja „Nakrętki dla Hospicjum”, do której dołączył Park Handlowy Auchan Bielany. W galerii handlowej stanął specjalny pojemnik na plastikowe nakrętki, z których dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację dzieci nieuleczalnie lub przewlekle chorych.

   

  Więcej  

   
 • 07.05.2018

  Nie daj się komarom i odbierz bezpłatną opaskę ochronną dla swojego dziecka!

  Majówka to nie tylko pola, lasy, jeziora, ale również… komary, muszki i kleszcze! Na szczęście istnieją na to skuteczne sposoby, o czym będzie przekonywać akcja „Bezpiecznie w plenerze” w Parku Handlowym Auchan Bielany. 11 i 12 maja rodzice odwiedzający centrum handlowe wraz z dziećmi otrzymają bezpłatne opaski chroniące przed owadami, a w sobotę dodatkowo wezmą udział w warsztatach tworząc zapachy odstraszające insekty. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - pt.: 9.30 - 21.00 sobota: 9.00 - 21.00 niedz.hand.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty