Materiały dla prasy

 
 • 13.12.2017

  Znajdź inspiracje świąteczne na jarmarku

  Ręcznie wykonane bombki choinkowe, stroiki świąteczne, choinki czy porcelanowe ozdoby będą wspaniałym prezentem świątecznym lub unikatową dekoracją domowego zacisza. Od 10 do 24 grudnia Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na jarmark świąteczny. 

   

  Więcej  

   
 • 05.12.2017

  Wyrusz w podróż do świątecznej wioski Smerfów

  Hej Smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel! Zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód, ale też niebezpieczeństw. 9 grudnia Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do świątecznej wioski Smerfów.

   

  Więcej  

   
 • 28.11.2017

  Weź udział w wielkiej mikołajkowej zabawie

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka wielka niespodzianka. 2, 3 oraz 6 grudnia Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na wielką zabawę mikołajkową. Wśród atrakcji warsztaty, słodkie niespodzianki oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 21.11.2017

  Weekendowy Black Friday w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Wielkie, wyprzedażowe szaleństwo, czyli Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Zapożyczone od Amerykanów święto na dobre zadomowiło się w Europie, w tym w Polsce i jest nie lada gratką dla fanów zakupów. Przedłużone na trzy dni wyprzedaże z atrakcyjnymi rabatami i wielkimi obniżkami cen czekają od 24 do 26 listopada na wszystkich gości Parku Handlowego Auchan Bielany.

   

  Więcej  

   
 • 21.11.2017

  Listopadowy jarmark sztuki w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Ręcznie wykonana biżuteria, ceramika czy wełniane robótki mogą być unikatowym prezentem dla najbliższych lub ciekawym elementem wystroju wnętrza. Poszukujących perełek rękodzielniczych Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza od 23 do 26 listopada na jarmark sztuki. 

   

  Więcej  

   
 • 13.11.2017

  Wyrusz w podróż w poszukiwaniu słońca

  Czy łatwo odnaleźć słońce wśród listopadowych szarości? Z podobnym zadaniem zmierzy się bohater teatrzyku dla dzieci z cyklu „Palcem po mapie”, który opuści krainę deszczu i wyruszy w pełną przygód wędrówkę w poszukiwaniu promieni słonecznych. Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza 18 listopada na „Podróż w poszukiwaniu słońca”. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 07.11.2017

  Podziel się książką!

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci, organizowana przez Centra Handlowe Auchan oraz Fundację „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Parku Handlowym Auchan Bielany, zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja rozpocznie się 10 listopada i potrwa do końca stycznia

   

  Więcej  

   
 • 01.11.2017

  Jesienne smaki na jarmarku w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Regionalne, zdrowe produkty spożywcze mogą być urozmaiceniem w codziennym menu lub niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych. Poszukujących naturalnych smaków Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza w dniach 2 - 5 listopada na jarmark, który pozwoli zaopatrzyć się w regionalną żywność oraz drobiazgi dla dzieci.

   

  Więcej  

   
 • 01.11.2017

  Weź udział w loterii – dla każdego coś fajnego!

  Szukasz sposobu na jesienne smutki? Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 4 do 19 listopada Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza do udziału w loterii „Dla każdego coś fajnego”, w której na uczestników zabawy czeka wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 24.10.2017

  Jesienny jarmark sztuki rękodzielniczej

  Jesień w pełni, więc coraz więcej czasu spędzamy w domowym zaciszu. Aby uatrakcyjnić nieco cztery kąty i rozwiać jesienną szarość, warto zaopatrzyć się w przedmioty rzemieślnicze, które będą unikalnymi ozdobami cieszącymi oko. Poszukujących inspiracji Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza w dniach 26-29 października na jarmark z rzemiosłem artystycznym.

   

  Więcej  

   
 
 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty