Materiały dla prasy

 
 • 04.04.2018

  Dowiedz się, jak chronić ginące gatunki zwierząt – akcja edukacyjna WWF

  W ciągu ostatnich 50 lat populacja dzikich zwierząt zmniejszyła się o 58 procent.  Jak podkreśla WWF Polska, tylko wspólnymi siłami można zahamować ten proces. Od 9 do 14 kwietnia w Parku Handlowym Auchan Bielany przedstawiciele Fundacji WWF Polska przeprowadzą akcję informacyjno-edukacyjną z zakresu ochrony środowiska. Na maluchy będą czekać specjalne kolorowanki oraz wielka maskotka pandy. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2018

  Salon sieci Empik wzbogaca ofertę Parku Handlowego Auchan Bielany

  Park Handlowy Auchan Bielany rozszerza ofertę w segmencie kultura i rozrywka. Od 28 marca w obiekcie działa nowoczesny salon Empik o powierzchni ponad 190 mkw. Za komercjalizację Parku Handlowego Auchan Bielany odpowiada Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 20.03.2018

  Zamień ubrania na rabaty – akcja charytatywna

  Niecodzienna akcja rusza w Parku Handlowym Auchan Bielany. W dniach 24-25 marca będzie można wesprzeć potrzebujących używanymi ubraniami, a w zamian otrzymać bon z 20-procentowym rabatem na zakupy. Na klientów czekają również konkursy z nagrodami i liczne animacje.

   

  Więcej  

   
 • 13.03.2018

  Park Handlowy Auchan Bielany ze stacją ładowania samochodów elektrycznych

  Klienci Parku Handlowego Auchan Bielany mogą już korzystać z szybkiej ładowarki samochodów elektrycznych należącej do sieci GreenWay. Punkt ładowania znajduje się na parkingu i jest dostępny całą dobę. To piąte tego typu rozwiązanie zainstalowane w obiektach zarządzanych przez Immochan i 33 stacja w sieci GreenWay. 

   

  Więcej  

   
 • 07.03.2018

  Poznaj organizacje, na które możesz przekazać swój 1 procent podatku

  Termin składania rocznych deklaracji podatkowych nadchodzi wielkimi krokami. Wszystkich, którzy wahają się, na jaki cel przekazać 1% podatku Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza 10 oraz 17 marca na spotkanie pod hasłem „Pomagam, bo lubię”. Podczas wydarzenia będzie można poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego - fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.

   

  Więcej  

   
 • 27.02.2018

  4-dniowy jarmark spożywczy w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Oscypki, wędliny z Podlasia czy tradycyjne desery z czasów PRL to tylko niektóre z wystawianych na jarmarku w Parku Handlowym Auchan Bielany produktów. Poszukujących wyjątkowych smaków od 1 do 4 marca czeka kiermasz, który pozwoli zaopatrzyć się w produkty spożywcze, w tym oryginalne łakocie.

   

  Więcej  

   
 • 20.02.2018

  Wymień swoje książki!

  W weekend 24-25 lutego goście Parku Handlowego Auchan Bielany będą mieć okazję uzupełnić domowe księgozbiory i wymienić swoje książki na nieprzeczytane egzemplarze. Uczestników akcji czekają również konkursy i quizy z ciekawymi upominkami. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.02.2018

  Jarmark z rękodziełem w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Drobiazgi rękodzielnicze i rzemieślnicze mogą być niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych lub elementem wystroju wnętrza. Poszukujących inspiracji Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza w dniach 15 – 18 lutego na jarmark z wyjątkowymi produktami.

   

  Więcej  

   
 • 31.01.2018

  Wyjątkowe smaki na jarmarku w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Regionalne produkty spożywcze mogą być urozmaiceniem w codziennym menu lub niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych. Poszukujących wyjątkowych smaków Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza w dniach 1 – 4 lutego na jarmark, który pozwoli zaopatrzyć się w produkty spożywcze, w tym oryginalne łakocie.

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Bezpłatne badania i konsultacje w Dniu Babci i Dziadka

  Gotowi na Dzień Babci i Dziadka? Dla tych, którzy nadal nie mają pomysłu, jak obdarować kochanych dziadków, mamy rozwiązanie – praktyczny prezent, który pozwoli rozwiązać wiele wątpliwości z zakresu zdrowia i zasięgnąć porady specjalistów. Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza 20 stycznia na bezpłatne badania kontrolne i konsultacje z dziedziny medycyny, dietetyki, farmacji czy prawa. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 
 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty