Materiały dla prasy

 
 • 27.11.2018

  Podziel się książką! – kolejna edycja zbiórki książek w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci, organizowana przez Centra Handlowe Auchan oraz Fundację „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Parku Handlowym Auchan Bielany, zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja rozpocznie się 26 listopada i potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 30.10.2018

  Weź udział w konkursie i leć w tropiki!

  Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 3 do 17 listopada w Parku Handlowym Auchan Bielany odbędzie się konkurs „Zrób zakupy, leć w tropiki”, w którym na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 22.10.2018

  Jesienne, dyniowe szaleństwo w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Wystawa blisko 30 gatunków dyni, warsztaty carvingu, druk trójwymiarowych modeli warzyw czy zajęcia kreatywne dla dzieci to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających Park Handlowy Auchan Bielany. Jesienne atrakcje odbędą się w sobotę 27 października. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 16.10.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  W najbliższą sobotę 20 października maluchy odwiedzające Park Handlowy Auchan Bielany wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Widoczni na drodze”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 18.09.2018

  Zbiórka makulatury na rzecz potrzebujących koni

  Od 21 do 30 września mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli wziąć udział w zbiórce makulatury, z której dochód będzie przeznaczony na wymagające opieki i leczenia konie. Akcja „Zbieraj makulaturę, ratuj konie” rozpocznie się 21 września otwarciem wystawy przedstawiającej uratowane zwierzęta. Kontener na makulaturę stanie przed Parkiem Handlowym Auchan Bielany.

   

  Więcej  

   
 • 18.09.2018

  Regionalne perełki na Festiwalu 4 Żywiołów

  Produkty rękodzielnicze, regionalna żywność, spotkania z lokalnymi producentami, a także występy grup tanecznych i zajęcia dla dzieci to tylko niektóre z atrakcji dostępnych na Festiwalu 4 Żywiołów. Wydarzenie odbędzie się 22 września na parkingu Parku Handlowego Auchan Bielany. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2018

  Pizza Hut Express w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Grono najemców strefy restauracyjnej Parku Handlowego Auchan Bielany powiększa się o kolejną markę AmRest. Od 7 sierpnia 2018 r. w obiekcie działa restauracja Pizza Hut Express, która zajęła lokal o powierzchni 62 mkw. Za komercjalizację Parku Handlowego Auchan Bielany odpowiada Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 12.08.2018

  Park Handlowy Auchan Bielany już wkrótce zaskoczy nowoczesnym i wygodnym wnętrzem

  Nowe przestrzenie, w których klienci będą mogli spędzić czas z najbliższymi, odpocząć i skorzystać z nowych technologii, bardziej wygodne i nowoczesne wnętrze, a także wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi – to nowości, które w Parku Handlowym Auchan Bielany pojawią się pod koniec roku.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Park Handlowy Auchan Bielany organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 30 czerwca i 1 lipca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 05.06.2018

  Przygotuj się do Mundialu 2018 – sportowe atrakcje w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. W najbliższe trzy weekendy w Parku Handlowym Auchan Bielany na małych fanów piłki nożnej czekają ciekawe atrakcje, w tym warsztaty projektowania gadżetów kibica, gry w minipiłkarzyki czy turniej gry na konsolach. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 
 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - pt.: 9.30 - 21.00 sobota: 9.00 - 21.00 niedz.hand.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty