Materiały dla prasy

 
 • 16.02.2018

  Jarmark z rękodziełem w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Drobiazgi rękodzielnicze i rzemieślnicze mogą być niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych lub elementem wystroju wnętrza. Poszukujących inspiracji Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza w dniach 15 – 18 lutego na jarmark z wyjątkowymi produktami.

   

  Więcej  

   
 • 31.01.2018

  Wyjątkowe smaki na jarmarku w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Regionalne produkty spożywcze mogą być urozmaiceniem w codziennym menu lub niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych. Poszukujących wyjątkowych smaków Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza w dniach 1 – 4 lutego na jarmark, który pozwoli zaopatrzyć się w produkty spożywcze, w tym oryginalne łakocie.

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Bezpłatne badania i konsultacje w Dniu Babci i Dziadka

  Gotowi na Dzień Babci i Dziadka? Dla tych, którzy nadal nie mają pomysłu, jak obdarować kochanych dziadków, mamy rozwiązanie – praktyczny prezent, który pozwoli rozwiązać wiele wątpliwości z zakresu zdrowia i zasięgnąć porady specjalistów. Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza 20 stycznia na bezpłatne badania kontrolne i konsultacje z dziedziny medycyny, dietetyki, farmacji czy prawa. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 02.01.2018

  Dzieje się w styczniu w Parku Handlowym Auchan Bielany!

  Wymiana i serwis sprzętu zimowego, escape room czy zabawa z okularami VR – te i inne atrakcje czekają już od nowego roku na gości Parku Handlowego Auchan Bielany. Już 5 i 7 stycznia fani białego szaleństwa zaopatrzą się, wymienią lub oddadzą do serwisu swój sprzęt zimowy, a od 13 do 28 stycznia wszyscy chętni spróbują swoich sił w tematycznych pokojach zagadek. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Znajdź inspiracje świąteczne na jarmarku

  Ręcznie wykonane bombki choinkowe, stroiki świąteczne, choinki czy porcelanowe ozdoby będą wspaniałym prezentem świątecznym lub unikatową dekoracją domowego zacisza. Od 10 do 24 grudnia Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na jarmark świąteczny. 

   

  Więcej  

   
 • 05.12.2017

  Wyrusz w podróż do świątecznej wioski Smerfów

  Hej Smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel! Zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód, ale też niebezpieczeństw. 9 grudnia Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do świątecznej wioski Smerfów.

   

  Więcej  

   
 • 28.11.2017

  Weź udział w wielkiej mikołajkowej zabawie

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka wielka niespodzianka. 2, 3 oraz 6 grudnia Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na wielką zabawę mikołajkową. Wśród atrakcji warsztaty, słodkie niespodzianki oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 21.11.2017

  Weekendowy Black Friday w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Wielkie, wyprzedażowe szaleństwo, czyli Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Zapożyczone od Amerykanów święto na dobre zadomowiło się w Europie, w tym w Polsce i jest nie lada gratką dla fanów zakupów. Przedłużone na trzy dni wyprzedaże z atrakcyjnymi rabatami i wielkimi obniżkami cen czekają od 24 do 26 listopada na wszystkich gości Parku Handlowego Auchan Bielany.

   

  Więcej  

   
 • 21.11.2017

  Listopadowy jarmark sztuki w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Ręcznie wykonana biżuteria, ceramika czy wełniane robótki mogą być unikatowym prezentem dla najbliższych lub ciekawym elementem wystroju wnętrza. Poszukujących perełek rękodzielniczych Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza od 23 do 26 listopada na jarmark sztuki. 

   

  Więcej  

   
 • 13.11.2017

  Wyrusz w podróż w poszukiwaniu słońca

  Czy łatwo odnaleźć słońce wśród listopadowych szarości? Z podobnym zadaniem zmierzy się bohater teatrzyku dla dzieci z cyklu „Palcem po mapie”, który opuści krainę deszczu i wyruszy w pełną przygód wędrówkę w poszukiwaniu promieni słonecznych. Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza 18 listopada na „Podróż w poszukiwaniu słońca”. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 
 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty