Materiały dla prasy

 
 • 15.08.2017

  Wyrusz w podróż do historycznego Krakowa

  Podróż w czasie jest możliwa! Przekonają się o tym dzieci i ich rodzice, którzy w sobotę 19 sierpnia wezmą udział w kolejnym przedstawieniu teatralnym z cyklu „Palcem po mapie”. Widzowie przeniosą się w czasy króla Kazimierza Jagiellończyka i jego kronikarza Jana Długosza, żeby poznać historię młodego rzeźbiarza Wawrzusia. Wstęp wolny

   

  Więcej  

   
 • 18.07.2017

  Wyrusz w podróż wesołym tramwajem

  Najmłodszych mieszkańców Wrocławia i okolic Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na letnie przedstawienie „Podróż wesołym tramwajem”. W niedzielę 22 lipca młodzi widzowie poznają najciekawsze miejsca we Wrocławiu i dowiedzą się, jak bezpiecznie podróżować komunikacją miejską. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 10.07.2017

  Restauracja Domowe Smaki w Parku Handlowym Auchan Bielany

  Strefa restauracyjna Parku Handlowego Auchan Bielany powiększyła się o kolejnego najemcę. Od 19 czerwca klienci mogą spróbować dań kuchni polskiej w restauracji Domowe Smaki. Będzie to dziewiąty lokal w strefie restauracyjnej Parku Handlowego Auchan Bielany. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

   

  Więcej  

   
 • 04.07.2017

  Odwiedź wakacyjną wyspę pełną nagród

  Z okazji rozpoczynających się wakacji w Parku Handlowym Auchan Bielany na wszystkich gości czeka specjalnie zaaranżowana wyspa oraz letni konkurs. Zaczynając od 8-9 lipca przez trzy kolejne weekendy, każdy, kto zrobi zakupy w sklepach galerii za min. 50 zł, będzie miał szansę wygrać wakacyjny pobyt w ośrodku wypoczynkowym SOLARIS w Pobierowie.

   

  Więcej  

   
 • 20.06.2017

  Sukcesy dzieci warto nagradzać!

  Świadectwo z wyróżnieniem to wynik pilnej i sumiennej pracy każdego ucznia. Te całoroczne starania powinny być docenione. Dlatego też Park Handlowy Auchan Bielany przygotował nagrody dla uczniów, którzy na koniec roku szkolnego 2016/2017 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem lub minimum „piątkę” z języka francuskiego. Upominki będzie można odebrać już 24 czerwca.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Krasnoludki wyruszają w podróż – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy wesołym krasnoludkom uda się uratować zamek przed nietoperzami? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy 17 czerwca zasiądą przed teatralną sceną Parku Handlowego Auchan Bielany. Dzieci wyruszą wraz z małymi bohaterami w fascynującą, pełną przygód podróż teatralną.

   

  Więcej  

   
 • 07.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Parku Handlowym Auchan Bielany rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 30.05.2017

  Weź udział w warsztatach i poznaj sekrety pracy detektywa

  Lubisz rozwiązywać zagadki? Chciałbyś się dowiedzieć, jak zabezpieczać ślady, a może odszyfrować zakodowaną wiadomość? Wszystkie dzieci, które chciałyby sprawdzić się w roli młodego detektywa, Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza do wspólnej zabawy 3 czerwca. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Weź udział w majowym weekendzie okazji!

  Zakupy podczas weekendu okazji w Parku Handlowym Auchan Bielany to doskonały pomysł na uzupełnienie letniej garderoby! W dniach 27 i 28 maja klienci galerii będą mogli skorzystać z niepowtarzalnych promocji i rabatów, sięgających nawet 50 procent. Do wygrania będą również bony na zakupy o łącznej wartości 16 500 zł.

   

  Więcej  

   
 • 30.04.2017

  Zasmakuj w produktach regionalnych

  Już w najbliższych dniach w Parku Handlowym Auchan Bielany rozpocznie się Jarmark Produktów Regionalnych. Coś dla siebie znajdą tam zarówno miłośnicy dobrych smaków, jak i ci, którzy poszukują oryginalnych upominków dla najmłodszych. Jarmark Produktów Regionalnych rozpocznie się 4 maja i potrwa 4 dni. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty