Materiały dla prasy

 
 • 20.06.2017

  Sukcesy dzieci warto nagradzać!

  Świadectwo z wyróżnieniem to wynik pilnej i sumiennej pracy każdego ucznia. Te całoroczne starania powinny być docenione. Dlatego też Park Handlowy Auchan Bielany przygotował nagrody dla uczniów, którzy na koniec roku szkolnego 2016/2017 otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem lub minimum „piątkę” z języka francuskiego. Upominki będzie można odebrać już 24 czerwca.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Krasnoludki wyruszają w podróż – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy wesołym krasnoludkom uda się uratować zamek przed nietoperzami? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy 17 czerwca zasiądą przed teatralną sceną Parku Handlowego Auchan Bielany. Dzieci wyruszą wraz z małymi bohaterami w fascynującą, pełną przygód podróż teatralną.

   

  Więcej  

   
 • 07.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Parku Handlowym Auchan Bielany rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 30.05.2017

  Weź udział w warsztatach i poznaj sekrety pracy detektywa

  Lubisz rozwiązywać zagadki? Chciałbyś się dowiedzieć, jak zabezpieczać ślady, a może odszyfrować zakodowaną wiadomość? Wszystkie dzieci, które chciałyby sprawdzić się w roli młodego detektywa, Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza do wspólnej zabawy 3 czerwca. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Weź udział w majowym weekendzie okazji!

  Zakupy podczas weekendu okazji w Parku Handlowym Auchan Bielany to doskonały pomysł na uzupełnienie letniej garderoby! W dniach 27 i 28 maja klienci galerii będą mogli skorzystać z niepowtarzalnych promocji i rabatów, sięgających nawet 50 procent. Do wygrania będą również bony na zakupy o łącznej wartości 16 500 zł.

   

  Więcej  

   
 • 30.04.2017

  Zasmakuj w produktach regionalnych

  Już w najbliższych dniach w Parku Handlowym Auchan Bielany rozpocznie się Jarmark Produktów Regionalnych. Coś dla siebie znajdą tam zarówno miłośnicy dobrych smaków, jak i ci, którzy poszukują oryginalnych upominków dla najmłodszych. Jarmark Produktów Regionalnych rozpocznie się 4 maja i potrwa 4 dni. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 30.04.2017

  Poczuj radość zakupów i ciesz się sezonem grillowym – wiosenna promocja

  Najwyższy czas rozpocząć sezon grillowy! W dniach 28 kwietnia – 14 maja Park Handlowy Auchan Bielany przygotował dla swoich klientów wyjątkową promocję, w której do wygrania są akcesoria do grilla, niezastąpione podczas wspólnych majowych spotkań ze znajomymi.

   

  Więcej  

   
 • 19.04.2017

  Wyrusz w podróż do krainy wróżek

  W kolejną magiczną podróż z cyklu „Palcem po mapie” dzieci będą mogły udać się 22 kwietnia. W Parku Handlowym Auchan Bielany zostanie zaprezentowany spektakl dla najmłodszych miłośników teatru pt. „Podróż do krainy wróżek”. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2017

  Zadbaj o środowisko i zdobywaj nagrody!

  Park Handlowy Auchan Bielany po raz kolejny zaprasza do udziału w wielkiej zbiórce makulatury i elektrośmieci. Akcja odbędzie się 8 kwietnia i będzie jej towarzyszył konkurs dla szkół. Uczniowie klas, które zbiorą i dostarczą do punktu zbiórki największą ilość makulatury, zdobędą cenne nagrody! Z kolei 9 kwietnia najmłodsi będą mogli wziąć udział warsztatach edukacyjnych pt. „Ekoodpowiedzialni”.

   

  Więcej  

   
 • 29.03.2017

  Poznaj organizacje, na które możesz przekazać swój 1 procent

  Termin składania rocznych deklaracji podatkowych nadchodzi wielkimi krokami. Jeśli jeszcze nie wiesz, na jaki cel przekazać 1 proc. podatku, to podpowiedź znajdziesz już 2 kwietnia w Parku Handlowym Auchan Bielany. Podczas wydarzenia „Pomagam, bo lubię!” będzie można poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego - fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.

   

  Więcej  

   
 
 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty