Materiały dla prasy

 
 • 18.10.2017

  Odkryj tajniki karate, szermierki i tenisa

  Może by tak spróbować sportów innych niż piłka nożna czy siatkowa? W niedzielę 22 października mali goście Parku Handlowego Auchan Bielany będą mieć okazję poznać tajniki szermierki, karate oraz gry w tenisa. W ramach wydarzenia przewidziano spotkania z profesjonalnymi trenerami, pokazy i naukę podstaw wybranych dyscyplin. Nie wszystkie ruchy dozwolone!

   

  Więcej  

   
 • 17.10.2017

  Kocie wyprawy do Warszawy – bezpłatny teatrzyk dla dzieci

  Czy wiejska kotka poradzi sobie podczas wycieczki do stolicy? Na jakie trudności natrafi w wielkim mieście? Z pomocą przyjdą mali widzowie, którzy doskonale znają zasady bezpieczeństwa na drodze! Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza najmłodszych gości 21 października na teatrzyk z elementami edukacyjnymi.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Znajdź inspiracje na jarmarku

  Regionalne produkty i naturalna żywność mogą być urozmaiceniem w codziennym jadłospisie lub niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych. Poszukujących niezwykłych smaków Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza w dniach 12-15 października na jarmark, który pozwoli zaopatrzyć się w regionalne produkty spożywcze.

   

  Więcej  

   
 • 02.10.2017

  Bezpłatne badania USG dla kobiet w ciąży

  Jednym z najczęściej wykonywanych w ciąży badań jest ultrasonografia. Najbliższą okazją do wykonania bezpłatnych badań USG będzie akcja „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama” w Parku Handlowym Auchan Bielany. 7 października podczas konsultacji przyszłe i świeżo upieczone mamy otrzymają również odpowiedzi na nurtujące pytania związane z macierzyństwem.

   

  Więcej  

   
 • 13.09.2017

  Poznaj historię drewnianego chłopca

  Kłamstwo ma krótkie nogi i… długi nos! Co dokładniej kryje się pod tym hasłem, przekonają się mali widzowie sceny teatralnej Parku Handlowego Auchan Bielany. 16 września najsłynniejsza drewniana pacynka będzie bawić i uczyć o nieprzemijających wartościach, sile przywiązania i spełnianiu marzeń. Gotowi na opowieść o Pinokio?

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 9 września w Parku Handlowych Auchan Bielany. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2017

  Pomóż dzieciom i weź udział w zbiórce artykułów szkolnych

  Drobne rzeczy, jak długopisy, kredki, nożyczki czy farby są dla niektórych rodzin kosztownymi artykułami. Dla najbardziej potrzebujących dolnośląskich uczniów z ubogich rodzin organizowana będzie zbiórka charytatywna, która odbędzie się w dniach 8-10 września w Parku Handlowym Auchan Bielany.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2017

  Rozwiń pasje swojego dziecka i wybierz zajęcia pozalekcyjne

  Piłka nożna, język angielski, karate czy też nauka gry na perkusji? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się w Parku Handlowym Auchan Bielany targach zajęć pozalekcyjnych. Organizowane 3 września wydarzenie pozwoli zapoznać się z szeroką ofertą zajęć dla dzieci i wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań czy predyspozycji.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Wyrusz w podróż do historycznego Krakowa

  Podróż w czasie jest możliwa! Przekonają się o tym dzieci i ich rodzice, którzy w sobotę 19 sierpnia wezmą udział w kolejnym przedstawieniu teatralnym z cyklu „Palcem po mapie”. Widzowie przeniosą się w czasy króla Kazimierza Jagiellończyka i jego kronikarza Jana Długosza, żeby poznać historię młodego rzeźbiarza Wawrzusia. Wstęp wolny

   

  Więcej  

   
 • 18.07.2017

  Wyrusz w podróż wesołym tramwajem

  Najmłodszych mieszkańców Wrocławia i okolic Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza na letnie przedstawienie „Podróż wesołym tramwajem”. W niedzielę 22 lipca młodzi widzowie poznają najciekawsze miejsca we Wrocławiu i dowiedzą się, jak bezpiecznie podróżować komunikacją miejską. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 
 
Park Handlowy Auchan Bielany ul. Francuska 6
Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.30 - 21.00 niedz.: 10.00 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty