ZAPRASZAMY OD 9:30 DO 21:00, W SOBOTY OD 9:00 DO 21:00, W NIEDZIELE HANDLOWE OD 9:30 DO 20:00

Centrum handlowe Auchan Bielany

Jesienne trendy już u nas!
image

Za oknem upały powoli ustępują, więc jesteśmy w pełni przygotowani na jesienne temperatury i… trendy.

Sprawdź szczegóły
Zabawy z gęstością – warsztaty naukowe dla dzieci
image

Tęczę w probówce, kolorowe bąbelki oraz nurka Kartezjusza będzie można zobaczyć 21 września w naszym Centrum. Na zajęciach z cyklu „Akademia małych odkrywców” dzieci poznają zagadnienia związane z gęs

Sprawdź szczegóły
Zapraszamy na rodzinne teatrzyki z krasnalami!
image

Niesamowite przygody krasnali, pełna zwrotów akcja, barwne dekoracje i oryginalne kukiełki czekają na małych uczestników cyklicznych przedstawień pt. „Rodzinne teatrzyki z krasnalami”.
Przedsta

Sprawdź szczegóły
Współpracujemy z Fundacją Mam Marzenie
image

Ceetrus Polska - właściciel, zarządca i komercjalizator Centrów Handlowych Auchan - angażuje się w inicjatywy, które wspierają osoby potrzebujące i kształtują postawy odpowiedzialne społecznie. W ubiegłym roku firma rozpoczęła współpracę z Fundacja Mam Marzenie, pomagającą spełniać pragnienia ciężko chorych dzieci.

Sprawdź szczegóły
Wygodek-Swobodek zamieszkał w naszym Centrum! Znamy zwycięzcę konkursu!
image

Mały mieszkaniec naszego Centrum otrzymał oryginalne imię! Dziękujemy za liczny udział w konkursie na imię dla krasnoludka, a zwycięzcy gratulujemy wygranej! Wygodnicki krasnal, który na dobre zado

Sprawdź szczegóły
Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj!
image

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą zakazującą handlu w niedziele, nasze centrum w najbliższym kwartale będzie otwarte tylko w jedną, ostatnią niedzielę każdego miesiąca.

Sprawdź szczegóły

Najlepsze marki