Dzień Dziecka z krasnoludkami

image

Dzieci odwiedzające 1 czerwca nasze centrum handlowe będą świętować w towarzystwie wrocławskich krasnoludków. W programie teatrzyk, zdjęcia, konkursy, słodkie upominki i super nagrody. Serdecznie zapraszamy! 

W Dzień Dziecka pasaż naszej galerii zamieni się w plac zabaw, w którym pojawi się scena teatralna i… mnóstwo krasnali! Nie zabraknie wielkich emocji, a uczestnicy spotkania zawalczą o elektryczne - hulajnogę i deskorolkę oraz dziecięcego drona.

1 czerwca pasaż galerii handlowej wypełnią niesforne krasnoludki. Najmłodsi otrzymają czapki krasnoludków i będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z wielką makietą krasnala. Najaktywniejsi wezmą udział w konkursach zręcznościowych, w których do wygrania będą ciekawe nagrody oraz słodkości.

Przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z krasnalami” przybliży widzom historię i sylwetkę wrocławskiego Krasnala Przedrzeźniacza. Bajka jest przygotowana przez Ścibora Szpaka, komika związanego z Antykabaretem, a zarazem autora koncepcji promowania Wrocławia poprzez figurki krasnoludków oraz przez Marka Żyłę, twórcę autorskiego Teatru Lalek Marka Żyły. Oryginalne kukiełki i humor obecny w przedstawieniach z pewnością trafią w gusta dzieci!

Zapraszamy 1 czerwca! Przedstawienie będzie odegrane trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 16:30. Zabawy dla dzieci będą dostępne od godz. 12.00 do 16.30. Wstęp wolny.

WIĘCEJ WYDARZEŃ