Weź udział w turnieju FIFA 20 i spotkaj się ze znanymi youtuberami!

image

Już wkrótce wielbicieli piłki nożnej i gry w FIFA czekają wielkie emocje. 26 października w naszej galerii handlowej odbędzie się turniej FIFA 20. Do wygrania laptop, PS4, pady oraz słuchawki gamingowe!

26 października w godzinach 11:00-20:00 w naszej galerii handlowej odbędzie turniej gry FIFA 20 na konsolach i komputerach. Uczestnicy będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody oraz wziąć udział w spotkaniu z popularnymi youtuberami – Robertem „LiskiemHD” Liszką i Roksaną „Rokcią” Sobieszek.

Uczestnicy turnieju FIFA 20 będą rywalizować w dwóch kategoriach – U15 (32 uczestników w wieku do 15 lat) oraz open (96 uczestników w wieku powyżej 15 lat). Zabawa będzie rozgrywana w systemie brazylijskim zakładającym podwójne eliminacje. Młodsi uczestnicy zawalczą o laptop, pady do PS4 oraz słuchawki gamingowe. Natomiast w kategorii open główną nagrodą będzie konsola PS4 z grą FIFA 20. Do wygrania również gadżety piłkarskie i bilety na mecz, ufundowane przez klub Śląsk Wrocław.

Aby wziąć udział w rozgrywkach, należy w dniu turnieju zgłosić się do punktu zapisów w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Zapisy odbywają się od godziny 9:00 do godziny 11:00. Osoby poniżej 16. roku życia muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w konkursie. Link do odpowiedniego formularza do wydrukowania i wypełnienia znajduje się na dole strony. O możliwości uczestnictwa w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Turniej urozmaici spotkanie ze znanymi youtuberami, którzy rozegrają mecze pokazowe i opowiedzą o swojej pracy. Robert „LisekHD” Liszka to jeden z najlepszych zawodników w grze FIFA w Polsce, który prowadzi swój kanał na youtube z ponad 200 tys. subskrybentów. Kolejnym gościem będzie Roksana „Rokcia” Sobieszek, która również prowadzi swój kanał na temat gry FIFA.

Zapraszamy do udziału!

Regulamin turnieju w kategorii U15 można pobrać tutaj.
Regulamin turnieju w kategorii Open można pobrać tutaj.
Formularz zgłoszenia do turnieju można pobrać tutaj.

WIĘCEJ WYDARZEŃ