Zapraszamy dzieci na mini talent show!

image

8 czerwca w naszym Centrum będzie można zobaczyć muzyczne, taneczne, aktorskie a nawet akrobatyczne występy najmłodszych. Chętne do zaprezentowania swoich talentów dzieci wezmą udział w mini talent show, w którym do wygrania będą vouchery na zakupy. Udział w zabawie jest bezpłatny!

Talenty należy nagradzać! W konkursie organizowanym przez nasze Centrum będą mogły wziąć udział dzieci do 15. roku życia, które będą chciały zaprezentować swoje zdolności przed publicznością i komisją konkursową. Krótkie, trwające do 5 minut występy mogą obejmować różnorodne formy artystyczne, w tym m.in. śpiew, taniec, grę na instrumencie, pokaz umiejętności gry aktorskiej, recytację, a także prezentację sprawności fizycznej i występy sportowo-akrobatyczne.

Konkurs dla dzieci pozwoli nie tylko zaprezentować umiejętności i pasje najmłodszych, ale będzie również okazją do dobrej zabawy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają drobne upominki, natomiast trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone voucherami na zakupy na kwotę 500 zł, 300 zł i 100 zł.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane od 4 czerwca oraz w dniu występu bezpośrednio u organizatora. Zgłoszenia zawierające imię, wiek uczestnika oraz krótki opis występu należy wysyłać na adres mailowy: minitalentshowbielany@gmail.com. Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

Mini talent show odbędzie się 8 czerwca. Występy sceniczne odbędą się od godz. 13.00 do 17.00, a ogłoszenie wyników nastąpi o godz. 17.30. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!  

 

WIĘCEJ WYDARZEŃ