Zapraszamy na spotkanie ze świętym Mikołajem!

image

Spotkanie ze świętym Mikołajem, świąteczne warsztaty, a także pokazy druku 3D to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym wieku. 7 grudnia zapraszamy najmłodszych na mikołajkowe atrakcje. Wstęp bezpłatny.

Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka niespodzianka. 7 grudnia zapraszamy na wielką zabawę mikołajkową ze specjalnym gościem świętym Mikołajem, który będzie czytał dzieciom bajki i pozował do zdjęć wykonywanych przez profesjonalnego fotografa.

Część atrakcji będzie przybliżała działanie drukarek 3D. Na specjalnie przygotowanym stanowisku maluchy poznają możliwości narzędzia i zobaczą gotowe produkty powstałe dzięki drukowi 3D. Wszyscy zainteresowani stworzą swoje własne projekty ozdób świątecznych przeznaczone do druku, następnie na ekranie telewizora będą obserwować proces drukowania, a powstały przedmiot otrzymają jako pamiątkę.

Podczas warsztatów kreatywnych maluchy własnoręcznie zaprojektują również wirtualne kartki świąteczne z życzeniami, które wyślą mailowo do swoich znajomych lub rodziny. W specjalnym programie do projektowania dzieci ozdobią oryginalne prace, a przy okazji odkryją tajniki pracy grafika.

Świąteczne atrakcje odbędą się 7 grudnia. Zajęcia będą dostępne od godz. 11.00 do 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ WYDARZEŃ