Poznaj organizacje, na które możesz przekazać 1 procent podatku!

image

Wszystkich, którzy wahają się, na jaki cel przekazać 1 proc. podatku, zapraszamy 23 marca na spotkanie pod hasłem „Pomagam, bo lubię”. Podczas wydarzenia będzie można poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego - fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.

Termin składania rocznych deklaracji podatkowych nadchodzi wielkimi krokami. Warto wiedzieć, czym na co dzień zajmują się organizacje pożytku publicznego (OPP), na działalność których można przeznaczyć 1 proc. podatku.

Już 23 marca w naszym centrum odbędzie się akcja „Pomagam, bo lubię!”, w której wezmą udział m.in.: Fundacja Mam Marzenie, Ekostraż oraz Fundacja Akademia Przedsiębiorcy Przyszłości. Spotkania dadzą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące możliwości przekazywania OPP 1 proc. podatku.  

Dodatkowo w ramach akcji odbędą się specjalne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Fundacja Mam Marzenie będzie rozwijać kreatywność maluchów i zachęcać do przelewania pomysłów na papier, a rodzice dowiedzą się, jak za pomocą prostych narzędzi i ćwiczeń rozwijać potencjał dzieci. Przedstawiciele Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ opowiedzą o zwierzętach, jakie mają pod opieką i o możliwości odbycia wolontariatu, a także zaprezentują odwiedzającym stoisko podopiecznego jeża. Fundacja APP przygotuje dla odwiedzających karaoke z drobnymi nagrodami, w którym wezmą udział zarówno dzieci, jak i dorośli.

Wydarzenie „Pomagam, bo lubię!” odbędzie się 23 marca. W godzinach 12:00 – 18:00 goście będą mogli zapoznać się z działalnością organizacji pożytku publicznego oraz wziąć udział w kreatywnych warsztatach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ WYDARZEŃ