Zdobądź nagrody idealne na piknik!

image

Czas przygotować się do sezonu piknikowego! 30 marca w naszym Centrum rusza wiosenny konkurs. Fani praktycznych nagród zawalczą o lodówki turystyczne, leżaki ogrodowe i materace „lazy bag”. Akcja potrwa do 14 kwietnia.

Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Do wygrania praktyczne nagrody, które przydadzą się podczas pikników, grillowania i innych imprez na świeżym powietrzu, czyli lodówki turystyczne, leżaki ogrodowe i materace „lazy bag”.

Aby wziąć udział w zabawie należy zrobić od 30 marca do 14 kwietnia  zakupy za min. 10 zł w sklepach Centrum (paragony z hipermarketu nie biorą udziału w promocji), zgłosić się do Punktu Obsługi Konkursu i w jak najkrótszym czasie ułożyć multimedialne puzzle. Każdego dnia 11 osób z najlepszym czasem wygra jedną z nagród.

Dodatkowo pierwsze osoby, które zgłoszą się każdego dnia do zabawy, otrzymają kupony na darmową pizzę w Pizza Hut. Od poniedziałku do piątku kupony otrzymają 2 pierwsze osoby, natomiast w weekendy 4 pierwszych uczestników zabawy.

Wiosenny konkurs odbędzie się od 30 marca do 14 kwietnia. Punkt Obsługi Konkursu będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 20.00 oraz w soboty i niedziele handlowe od 11.00 do 19.00. Odbiór nagród nastąpi 6, 13, 14 kwietnia od godz. 11.00 do 19.00 oraz 17 kwietnia od godz. 16.00 do 20.00.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie!

Regulamin do pobrania

WIĘCEJ WYDARZEŃ